Dažniausiai užduodami klausimai

Tai skaitmeninis įrankis, kuris padeda greitai ir patogiai surasti informacijos apie įvairią pagalbą bei paslaugas tais atvejais, kai susiklosto sudėtingos gyvenimo aplinkybės. Socialinės pagalbos žemėlapyje skelbiamos organizacijos ir institucijos, kuriose teikiama teisinė, socialinė, psichologinė pagalba, maitinimo, apgyvendinimo, medicininės ir kitos paslaugos.

Jame galima patogiai ir greitai surasti informacijos apie konkrečioje savivaldybėje socialinę, teisinę, psichologinę pagalbą teikiančias organizacijas. O jei ieškoma konkrečios pagalbos rūšies – informacijos, kur arčiausiai veikia įstaigos galinčios ją suteikti .

Šis įrankis kurtas galvojant apie darbo ieškančius žmones, kuriems reikalinga kompleksinė pagalba, kad jie įveiktų iškilusias problemas ir galėtų sklandžiai įsilieti į darbo rinką. Todėl žemėlapiu naudojasi klientus konsultuojantys Užimtumo tarnybos specialistai. Tačiau Socialinės pagalbos žemėlapis yra atviras kiekvienam savarankiškai ieškančiam tokių paslaugų.

Socialinės pagalbos žemėlapiu naudotis lengva ir patogu:
·         pasirinkite savivaldybę ir sužinokite, kokios organizacijos teikia socialinę pagalbą jos teritorijoje;
·         pasirinkite paslaugos tipą ir sužinokite, kur arčiausiai veikia organizacijos, galinčios padėti;
·         įrašykite raktažodį ir gaukite organizacijų, dirbančių su tuo klausimu, sąrašą;
·         pasirinkite daugiau (papildomų) paieškos filtrų ir atraskite jūsų poreikius labiausiai atitinkančias paslaugas;
·         pasižymėkite atrastas jums reikalingas organizacijas ir kitą kartą nereikės jų ieškoti – jos bus išsaugotos.

Socialinės pagalbos žemėlapis yra nemokamas įrankis, skirtas lengvai ir patogiai surasti reikalingos informacijos apie organizacijas ir institucijas, kuriose teikiama teisinė, socialinė, psichologinė pagalba, maitinimo, apgyvendinimo, medicininės ir kitos paslaugos.

Jeigu Socialinės pagalbos žemėlapyje radote informacijos apie jums reikalingas paslaugas, susisiekite su nurodyta įstaiga ir aptarkite galimybes tas paslaugas gauti.

Socialinis partneris – tai psichologines, teisines, socialines paslaugas bei pagalbą teikianti įmonė (akcinė bendrovė, uždaroji akcinė bendrovė, individuali įmonė), įstaiga (viešoji įstaiga, biudžetinė įstaiga), organizacija (asociacija, labdaros ir paramos fondas), religinė bendruomenė ar bendrija (centras), šeimyna.