Labdaros ir paramos fondas „Prieglobstis” logotipas

Labdaros ir paramos fondas „Prieglobstis”

Labdaros ir paramos fondas “PRIEGLOBSTIS” – nevyriausybinė, nepelno organizacija, kurios pagalba apima visokio amžiaus ir padėties socialines grupes.

Įmonės teikiamos paslaugos

Psichologinė pagalba

Maitinimas

Medicininė pagalba

Apgyvendinimas

Kita socialinė pagalba

Įmonės veiklos sritys

Asmenims turintiems priklausomybių

Vyresniems nei 55 m. asmenims

Kitiems asmenims

Išsamus įmonės aprašymas

Žmonės kartais suklumpa, arba būna parblokšti gyvenimo audrų, išmesti į gyvenimo užribį ir savo jėgomis nebegali pakilti. Reikia, kad kažkas ištiestų jiems pagalbos ranką. Tam esame mes – labdaros ir paramos fondas “PRIEGLOBSTIS” – nevyriausybinė, nepelno organizacija, kurios pagalba apima visokio amžiaus ir padėties socialines grupes. Fondas oficialiai savo veiklą pradėjo 2004 m. Bet socialinės veiklos šaknys užsimezgė dar 1995 m. kai Evangelikų bažnyčios pastorius Mindaugas Palionis su šeima atsikėlė gyventi į Naująją Akmenę. Iš mažos organizacijos Fondas palaipsniui išaugo į didelę socialinės gerovės asociaciją, jungiančią daugiau nei 10 socialinių centrų. 

Tiems asmenims, kurie baigia reabilitaciją bet nesugeba savarankiškai adaptuotis visuomenėje, įkurti Adaptacijos namai (Naujoji Akmenė). Pastebėta, kad ir prieš reabilitaciją ir po jos reikia dirbti su žmonių motyvacija ir vykdyti atkryčio prevenciją, tam tikslui Adaptacijos namuose įsisteigė blaivybės klubas (Naujoji Akmenė) ir suaugusiųjų dienos centras. Kai į Prieglobstį pradėjo kreiptis moterys su vaikais, atsirado moterų su vaikais reabilitacijos bendruomenė Mamos sodyba (Mažeikių rajonas) ir Krizių centras (Akmenė). Krizių centre, pagal poreikį, dirbame su romų tautybės vaikais motyvuojant juos mokytis. Dalis priklausomų žmonių yra senyvo amžiaus, kai kurie - benamiai. Tam tikslui įkurti savarankiško gyvenimo namai Senjorų prieglobstis (Troškūnai, Anykščių rajonas) ir Benamių kaimas (Joniškio rajonas). Šiuose namuose prieglobstį suranda ne vienas į gyvenimo nuošalę patekęs žmogus. „Prieglobstis“ išsiplėtęs į Akmenės, Mažeikių, Joniškio  ir Anykščių rajonus. 

Kontaktiniai asmenys

Lina Vaišvilienė

Atstovė

Pranešti apie netikslumus