Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras logotipas

Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Sveikatos biuras vykdo savivaldybės teritorijoje Lietuvos Respublikos įstatymais ir teisės aktais reglamentuojamą visuomenės sveikatos priežiūrą.

Įmonės teikiamos paslaugos

Psichologinė pagalba

Medicininė pagalba

Mokymo paslaugos

Kita socialinė pagalba

Įmonės veiklos sritys

Asmenims, turintiems negalią

Jaunuoliams, patiriantiems įvairius socialinius ir psichologinius sunkumus

Moterims, patiriančioms socialinius, psichologinius, ekonominius sunkumus

Vyresniems nei 55 m. asmenims

Asmenims, nukentėjusiems nuo prekybos žmonėmis

Asmenims turintiems priklausomybių

Kitiems asmenims

Išsamus įmonės aprašymas

Mažeikių rajono visuomenės sveikatos biuras – orientuojasi į rajono gyventojų sveikatos stiprinimą ir saugojimą, siekianti padėti gyventojams suvokti, kad kiekvienas esąs atsakingas už savo sveikatą, jos tausojimą ir stiprinimą. Organizuojamos paskaitos įvairiomis sveikatos temomis, nemokamos makštos, rengiami vaikų ir suaugusiųjų užsiėmimai, orientuoti į sveiką gyvenseną, vykdomos sveikatingumo akcijos darboviečių kolektyvams, rajono gyventojams, bendruomenėms platinama šviečiamoji medžiaga įvairiomis sveikatos temomis. 

Vykdomi privalomieji sveikatos mokymai,organizuojamas vaikų ir jaunimo sveikatos stiprinimas ugdymo įstaigose, atliekama visuomenės sveikatos stebėsena.Konsultavimo paslaugos rizikingai ir žalingai alkoholį vartojantiems asmenims. Įgyvendinamos įvairios programos (Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto prevencija), gerinama psichikos sveikata įmonėse ir ugdymo įstaigose, formuojami sveikos mitybos, fizinio aktyvumo ir kt. įgūdžiai rajone. 

Veikia "Tėvelių mokykla".

Kontaktiniai asmenys

Aksana Tenienė

Administratorė

Pranešti apie netikslumus