Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras logotipas

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras

Sveikatos biuras vykdo savivaldybės teritorijoje Lietuvos Respublikos įstatymais ir teisės aktais reglamentuojamą visuomenės sveikatos priežiūrą.

Įmonės teikiamos paslaugos

Psichologinė pagalba

Mokymo paslaugos

Kita socialinė pagalba

Įmonės veiklos sritys

Jaunuoliams, patiriantiems įvairius socialinius ir psichologinius sunkumus

Moterims, patiriančioms socialinius, psichologinius, ekonominius sunkumus

Vyresniems nei 55 m. asmenims

Asmenims turintiems priklausomybių

Kitiems asmenims

Išsamus įmonės aprašymas

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras – tai kryptingai dirbanti šiuolaikiška įstaiga, besiorientuojanti į rajono gyventojų sveikatos stiprinimą ir saugojimą, siekianti padėti gyventojams suvokti, kad kiekvienas esąs atsakingas už savo sveikatą, jos tausojimą ir stiprinimą.

 Organizuojamos paskaitos įvairiomis sveikatos temomis, mokomieji šiaurietiško ėjimo užsiėmimai, rengiamos vaikų ir suaugusiųjų stovyklos, orientuotos į sveiką gyvenseną, vykdomos sveikatingumo akcijos darboviečių kolektyvams, rajono gyventojams, bendruomenėms platinama šviečiamoji medžiaga įvairiomis sveikatos temomis. 

Vykdomi privalomieji sveikatos mokymai,organizuojamas vaikų ir jaunimo sveikatos stiprinimas ugdymo įstaigose, atliekama visuomenės sveikatos stebėsena. Įgyvendinamos įvairios programos (Ankstyvoji intervencija, Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto prevencija), gerinama psichikos sveikata įmonėse ir ugdymo įstaigose, formuojami sveikos mitybos, fizinio aktyvumo ir kt. įgūdžiai rajone

Kontaktiniai asmenys

Skaidrė Armonienė

L.e.p. direktorė

Pranešti apie netikslumus