VšĮ Ukmergės šeimos centras logotipas

VšĮ Ukmergės šeimos centras

VšĮ Ukmergės šeimos centras – tai centras jaunoms, besilaukiančioms ir vaikus iki 6 metų auginančioms šeimoms, mamai ir tėčiui, visai Jūsų šeimai.

Įmonės teikiamos paslaugos

Psichologinė pagalba

Teisinė pagalba

Mokymo paslaugos

Kita socialinė pagalba

Įmonės veiklos sritys

Jaunuoliams, patiriantiems įvairius socialinius ir psichologinius sunkumus

Moterims, patiriančioms socialinius, psichologinius, ekonominius sunkumus

Asmenims, nukentėjusiems nuo smurtinių/seksualinių nusikaltimų

Asmenims, patyrusiems smurtą šeimoje

Asmenims turintiems priklausomybių

Kitiems asmenims

Išsamus įmonės aprašymas

VšĮ Ukmergės šeimos centras – tai centras jaunoms, besilaukiančioms ir vaikus iki 6 metų auginančioms šeimoms, mamai ir tėčiui, visai Jūsų šeimai. Tai vieta su įvairiomis veiklomis, užsiėmimais ir renginiais, mokymais bei susitikimais.

 

Organizuojame psichosocialinės pagalbos paslaugas (individualias ir grupines psichologo konsultacijas), teikiama pirminė individuali teisininko konsultacija, socialinių įgūdžių ugdymą (šeimos įgūdžių klubas ir sėkmingos tėvystės įgūdžių ugdymo mokymai), sociokultūrines paslaugas (edukaciniai užsiėmimai šeimoms, meninės saviraiškos ugdymo užsiėmimai). Šeimos centre laukiamos visos šeimos, neišskiriant jų socialinės padėties. Besilaukiančios moterys ir jų šeimos nariai kviečiami į natūralaus žindymo paskaitas, ciklinius pasiruošimo gimdymui užsiėmimus, kūdikių masažo mokymus, paskaitas ir seminarus bei renginius, kurių tikslas skleisti pozityviąją tėvystę, taip pat padėti naujagimių/kūdikių tėvams pasiruošti tėvystei/motinystei.

Besilaukiančios moterys ir jų šeimos nariai kviečiami į natūralaus žindymo paskaitas, ciklinius pasiruošimo gimdymui užsiėmimus, kūdikių masažo mokymus, kūdikių plukdymus baseine, paskaitas ir seminarus bei renginius, kurių tikslas skleisti pozityviąją tėvystę, taip pat padėti naujagimių tėvams pasiruošti tėvystei/motinystei.

 

Vieno langelio principu atliekame bendruomeninių šeimos namų funkcijas rajone – konsultuojame, tarpininkaujame besikreipiantiems dėl pagalbos asmenims, dalyvaujame atvejų peržiūrose, vykdome aktyvų asmenų, kuriems reikalinga pagalba, įtraukimą į projekto (Kompleksinių paslaugų šeimai plėtra Ukmergės rajone) veiklas, informuojame apie teikiamas paslaugas rajone, vykdome šviečiamąją ir kitas su projektu susijusias veiklas.

Kontaktiniai asmenys

Jurgita Vijūnė

Direktorė

Gerda Pavilionytė

Socialinė darbuotoja

Pranešti apie netikslumus