VšĮ Vilniaus socialinis klubas logotipas

VšĮ Vilniaus socialinis klubas

Įmonė siekia mažinti socialinę atskirtį ir stiprinti žmonių tarpusavio ryšius. Teikia profesionalią socialinę, ugdomąją pagalbą vaikams ir jaunimui.

Įmonės teikiamos paslaugos

Mokymo paslaugos

Kita socialinė pagalba

Įmonės veiklos sritys

Jaunuoliams, patiriantiems įvairius socialinius ir psichologinius sunkumus

Išsamus įmonės aprašymas

Vykdome 3 programas ir dirbame su ~200 žmonių nuo 7 iki 18 metų. 
Futbolo programa. Naudojame futbolą kaip socialinio darbo priemonę, padedančią sudėtingoje aplinkoje augantiems 7 – 18 metų vaikams ir jaunuoliams įgyti bendravimo įgūdžių bei pasitikėjimo savimi, išmokti atpažinti emocijas ir reflektuoti savo elgesį. Mūsų tikslas ne sportiniai rezultatai, bet kokybinis pokytis kiekvieno vaiko ar jaunuolio gyvenime. 

Darbas su jaunimu gatvėje. Dirbame gatvėje siekdami užmegzti tvirtus santykius su atskirtį patiriančiais jaunais žmonėmis ir teikti jiems visapusišką socialinę bei ugdomąją pagalbą jų pačių aplinkoje. Programa skirta 12 – 20 metų amžiaus jaunuoliams, gyvenantiems ar tiesiog savo laiką leidžiantiems Naujininkų gatvėse. 

Paauglių klubas. Programa skirta 11-14 metų amžiaus paaugliams, patiriantiems įvairių asmeninių ar socialinių sunkumų šeimoje, bendraamžių grupėje, mokykloje. Programos dalyviai gali saugiai išgyventi ankstyvosios paauglystės laikotarpį, gerinti savo asmeninius bei mokymosi įgūdžius bei gauti kompleksinę pagalbą sprendžiant įvairius sunkumus. 
 

Kontaktiniai asmenys

Cedric Raffier

Organizacijos vadovas

Kasparas Laureckis

Programos vadovas

Pranešti apie netikslumus